OKALIPTUS HOTEL

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Бодрум, Турција

Датум

Лето 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

OKALIPTUS HOTEL 

https://www.costagrouphotels.com/

Цена: од 50.60 евра за двајца возрасни од вечер

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Битез, 6км од центарот на Бодрум и 41км од аеродромот во Бодрум. Услуга: HB (полупансион) – појадок и вечера (шведска маса). Плажа: На плажа. Приватна песочна плажа. Лежалките и чадорите се бесплатни за гостите на хотелот, доколку се нарача пијалок или храна. – ГРАТИС сместување на едно дете до 7 години.

Одберете го Вашиот термин и побарајте понуда на 043 420-020, 072/230-200 или booking@ekstrabus.com.

Форма за резервација
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287