OMER HOLIDAY RESORT HV1

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Кушадаси, Турција

Датум

21 мај – 30 септември 2020

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Хотелот се наоѓа на плажа
во зелено опкружување

Положба: на плажа, во зелено опкружување, реновиран во 2008/2010г.
Сместување: 201 соби (стандардни, супериор, фамилијарни) опремени со бања, сплит клима уред, мини-бар, балкон, сателитска ТВ, безжичен интернет, сеф, телефон, фен.
Услуга: All Inclusive:– појадок, доцен појадок, ручек и вечера (шведска маса), ужинка(брза храна), колачиња со кафе или чај, полноќна супа, неограничена конзумација на локални алкохолни и безалкохолни пијалоци во баровите. Бесплатни услуги: мини Аква парк, Wireless интернет, анимација, тенис, кошарка, одбојка, мини голф, мини фудбал, пинг-понг, мини клуб, турска бања, сауна, фитнес, немоторизирани водени спортови, паркинг
Услуги со доплата: увозни пијалоци, свежо цедени сокови, коктели, диско клуб, интернет, моторизирани водени спортови, масажа, салон за убавина, фризер, перална, мини маркет, бутик, телефон, сеф.
Содржини: надворешен и внатрешен ресторан, a la carte ресторан, pool bar, beach bar, snack bar, lobby bar, irish bar, wine house, ottoman cafe, доктор, маркет, фризер,  диско, продавница за накит, бутик за кожа, продавница за сувенири, фотограф…
Плажа: приватна песочна плажа со повеќе природни сенки, бесплатни лежалки.
Спорт и забава: надворешен базен со тобогани, базен за деца, пинг понг, тенис, банана, кајак, сурфање, скијање на вода, едрење, мини клуб, анимација, гимнастика, одбојка, кошарка, аеробик…

– Цените се дадени на ден по лице, за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
– Цените се изразени во EUR за уплата во денарска пртиввредност: 1 EUR = 62 MKD

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu