ORLOVETS 5* – Пампорово

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Пампорово, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 10 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

ORLOVETS 5* – Пампорово

www.hotelorlovetz.com

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
-10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2021

 

*Доплата за  вечера 22 € за возрасни по лице на ден, деца од 07-11,99 год. 11 €
*Доплата за еднокреветна соба 25€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба
*Доплата за сместување во апартман 2+2 40€ на ден
*Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год.: 1€ по лице на ден.

-деца до 6.99год бесплатно
-деца од 7 до 11.99год на дополнително легло  плаќаат 50% попуст
-возрасен на дополнително легло –25% попуст
-деца од 7 до 11.99год на редовно легло  плаќаат 50% попуст

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:

-внатрешен базен, сауна, парна бања
-фитнес,
-ски гардеробер,
-интернет
-паркинг,
-транспорт до ски лифт (по распоред)

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287