ПЕРЕЛИК 5* – Пампорово

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Пампорово, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 22 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

ПЕРЕЛИК 5* – Пампорово

www.perelikhotel.com

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
-10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2021

Дополнителни услови :

-Доплата за вечера возрасни 20€ по лице на ден, деца 7-11.99- 10€
-Деца до 6.99 год. – бесплатно
-Деца од 7-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
-Деца од 7-11.99 на редовно легло со еден возрасен 25% попуст
-Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
-Доплата за еднокреветна соба – 30€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба
-Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (5-11.99 год.) – 50€
-Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:

-појадок,
-внатрешен базен, џакузи, фитнес, ладна соба, сауна, парна бања,
-транспорт до ски писти,
-ски гардеробер,
-интернет

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu