ПРАЗНИЧЕН ВИКЕНД НА ХАЛКИДИКИ

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Халкидики, Грција

Датум

08 септември 2022 – 11 септември 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

ПРАЗНИЧЕН ВИКЕНД НА ХАЛКИДИКИ

3 НОЌЕВАЊА – СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

НАЕМ НА СТУДИО ИЛИ АПАРТМАН СО ВКЛУЧЕНА КЛИМА

НА 20 МЕТРИ ОД МОРЕ

ПОЛИХРОНО:

·        3 НОЌЕВАЊА ЗА 1/2 И 1/3 СТУДИО 

ЦЕНА: 159 €

НЕА ПОТИДЕА:

·        3 НОЌЕВАЊА ЗА 1/2 ИЛИ 1/3 АПАРТМАН

ЦЕНА: 169 €

·        3 НОЌЕВАЊА ЗА 1/4 АПАРТМАН

ЦЕНА: 179 €

·        3 НОЌЕВАЊА ЗА 1/5 АПАРТМАН

ЦЕНА: 199 €

·        3 НОЌЕВАЊА ЗА 1/6 АПАРТМАН

ЦЕНА: 229 €

 

ЦЕНИ СО ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ ПО ЛИЦЕ:

·        119 € ПО ЛИЦЕ

ТРЕТО, ЧЕТВРТО, ПЕТТО ЛИЦЕ БЕСПЛАТНО, ПЛАЌААТ САМО ПРЕВОЗ 45 €, ДОКОЛКУ КОРИСТАТ.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Суботица-Сегедин-Паличко Езеро – 8ми Март

8ми март
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287