САНДАНСКИ: СПА Хотел „ Медите 5*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Сандански, Бугарија

Датум

01.12.2018 – 31.12.2019 година

Контакт

02/3239 300 и 072/230 100 Скопје
043/420 020 и 072/230 200 Кавадарци

047/202 050 и 072/302 050 Битола

САНДАНСКИ – БУГАРИЈА

Хотел „SPA Hotel Medite“ 5*

Цени валидни за период на престој : 01.12.2018-31.12.2019 (не важат за празници)

Услуга – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК /Тип на сместување Недела-Четврток Петок – Сабота
Двокреветна соба – делукс (2+0) 71€ 84€
Еднокреветна соба – делукс 58€ 71€
Двокреветна соба – премиум (2+1) 75€ 94€
Еднокреветна соба – премиум 62€ 75€
Јуниор апартман (2+2/3) 115€ 124€
Луксузен двоспален апартман (4+2/5) 142€ 159€
Дополнителни услови :
Дете до 11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – бесплатно
Возрасен на дополнително легло – доплата 28€
Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – се наплатува цена за еднокреветна соба

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Надворешен базен (во текот на летниот период)
  • Внатрешен базен со минерална вода
  • Надворешно џакузи
  • Сауна, парна бања, солена соба, релакс соба, фитнес
  • Надворешен детски базен со минерална вода (во текот на летниот период)
  • Детски кат
  • Паркинг, сеф на рецепција
  • Туристичка такса

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 15€ | дете – 8€

Доплата за ПОЛН ПАНСИОН : возрасен – 23€ | дете – 13€

Форма за резервација

Останати понуди

ПАМПОРОВО: Хотел „Orlovetz“ 5*

GRAND BLUE SKY ****

Вила Антониа

Вила Ева

БАНСКО: Хотел „Wellness Hotel Bulgaria“ 4*

Menu