Студија и апартмани “Стефи” КСАМИЛ 2023

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Ксамил, Албанија

Датум

27 мај – 30 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Студија и апартмани “Стефи”

ВИЛА СТЕФИ  се наоѓа на 80м од Бела виста плажaта  и на 100м од центар на Ксамил
располага со студија и апартмани опремени со кујна,клима(вклучена во цената) тоалет тераса..

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287