SUNNY HILLS 3* – Пампорово

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Пампорово, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 10 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

SUNNY HILLS 3* – Пампорово

www.sunnyhillsbg.com

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
-10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2021

*БОНУСИ:
-7=6 за период на престој 01.12-24.12.2021, 06.01-02.03.2022, 04,03-10.03.2022
(попустите не се комбинираат)

*Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
*Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете (6-11.99 год.) – 6€

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
-користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи,
-ски гардеробер,
-паркинг,
-интернет

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu