ВИЛА АЛБЕРТ КСАМИЛ 2023

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Ксамил, Албанија

Датум

27 мај – 30 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

ВИЛА АЛБЕРТ КСАМИЛ 2023

Вила Алберт -Ксамил
Вила Албер е на 80м од Бела Виста плажа.Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија опремени со кујна,фрижидер, wi-fi ,клима(вклучена во цената)  тераси.
​На покривот има голема тераса со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно време за релаксација.

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот  термин
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
​–за трансфер од Штип доплата 10е по лице

Време на тргнување
Штип (нова пошта) во 21.00 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 22. 00 ч
-Тетово (Веро) во 23.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 23.30 ч
-Кичево (Лук оил на излез) во 00.30 ч
Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 1.30 ч

– Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата ​
– Поаѓање од Ксамил во 15.00 ч.
-строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот

НАПОМЕНА

*Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости

*По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

*Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.

*Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
*Фотографиите од сместувањето се од повеќе соби а не се селектирани од една соба
*Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu