Вила Алекс Лукс – ПОЛИХРОНО

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Полихроно, Грција

Датум

21 мај – 01 октомври 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Вила Алекс Лукс – ПОЛИХРОНО

Вила Алекс Лукс се наоѓа во Полхроно, на 30м одалеченост од плажа, истата располага со едноспални апартмани за 4 лица или за 6 лица.

Апартманите се целосно опремени со кујнски прибор за готвење, маса и столчиња на тераса за седење, ТВ. Апартманите за 6 лица се лоцирани сите на приземје, а апартманите за 4 лица на прв или втор спрат.

Клима и wi-fi е вклученo во цена, и вилата располага со паркинг за определен број на коли, и расположливост

-Четворо креветните апартмани се состојат од 2 простории (спална соба со дупло легло + дневен престој каде е и кујната со софа на отварање за 2 лица) и се лоцирани на прв или втор спрат

-Апартманите за 5+1 лица се состојат од 2 простории (спална соба со дупло легло и креветчиња на спрат + дневен престој каде е и кујната со софа на отварање за 2 лица) и сите се лоцирани на приземје

Координати: 40.017528, 23.528434

Цените се изразени за НАЕМ на апартман за 7 ноќевања

Првите два и последните два термина се промо цени, и не подложат на попуст за рана резервација

10% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 07.12.2022, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 31.12.2022

Датуми 1/4 Apartman 1/5+1 app
21.05.2023 – 28.05.2023 179 € 209 €
28.05.2023 – 04.06.2023 209 € 229 €
04.06.2023 – 11.06.2023 359€
323 €
389€
350 €
11.06.2023 – 18.06.2023 439€
395 €
489€
440 €
18.06.2023 – 25.06.2023 499€
449 €
539€
485 €
25.06.2023 – 02.07.2023 589€
530 €
639€
575 €
02.07.2023 – 09.07.2023 669€
602 €
729€
656 €
09.07.2023 – 16.07.2023 669€
602 €
729€
656 €
16.07.2023 – 23.07.2023 669€
602 €
729€
656 €
23.07.2023 – 30.07.2023 669€
602 €
729€
656 €
30.07.2023 – 06.08.2023 739€
665 €
779€
701 €
06.08.2023 – 13.08.2023 739€
665 €
779€
701 €
13.08.2023 – 20.08.2023 689€
620 €
739€
665 €
20.08.2023 – 27.08.2023 549€
494 €
609€
548 €
27.08.2023 – 03.09.2023 499€
449 €
549€
494 €
03.09.2023 – 10.09.2023 399€
359 €
429€
386 €
10.09.2023 – 17.09.2023 339€
305 €
369€
332 €
17.09.2023 – 24.09.2023 209 € 229 €
24.09.2023 – 01.10.2023 169 € 199 €

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики 

 • -Скопје (Дрводекор) – 40еур по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 50еур по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –40еур по лице
 • -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 40еур по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

 • -Битола -(Спортска сала) – 40еур по лице
 • -Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
 • -Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –45еур по лице
 • -Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 55еур
 • -Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 45еур по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 45еур по лице

 

ВРЕМЕ НА ПОАЃАЊЕ СКОПЈЕ-ХАЛКИДИКИ:

 • -3:40 Штип (паркинг пред пошта) Трасфер до Велес
 • -4:00 Скопје (Дрводекор)
 • -4:30 Велес (БП мотел Македонија)
 • -5:00 Неготино (БП Неготино)
 • -6:00 Граничен премин ( БП Шимов)

 

ВРЕМЕ НА ПОАЃАЊЕ ОД БИТОЛА-ХАЛКИДИКИ

 • -4:00 Битола (Автобуска Станица Транскоп-на перон)
 • -3:15 Прилеп (БП Салида) Трансфер до Битола
 • -2:15 Струга (Хотел Дрим) – Трансфер до Битола
 • -2:15 Кичево ( БП Пуцко Петрол) Трансфер од Битола
 • -2:30 Охрид (БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола
 • -3:15 Ресен (спроти автобуска станица) – Трасфер до Битола

 

ПОАЃАЊЕ ОД ГРЦИЈА:

 • 15:00 локално време (14:00 Мак. време) Калитеа
 • 14:45 локално време (14:00 Мак. време) Полихроно
 • 14:30 локално време (13:30 Мак. време ) Ханиоти
 • 14:15 локално време (13:15 Мак. време) Пефкохори
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287