ВИЛА БИЛЕРО КСАМИЛ

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Ксамил, Албанија

Датум

25 мај – 28 септември 2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

ВИЛА БИЛЕРО КСАМИЛ

Вилата сe нaoѓa во близина на вила Стефи на  100 m oд плaжaта Бела Виста има 1/3 i 1/4 студија и 1/6 aпп со кујна (опремена со садови за готвење), ТВ, клима (вклучена во цената ) тоалет, тераса….

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-10  год.) 40 евра
​–за трансфер од Штип,Велес ,Куманово,Неготино . доплата 10е по лице
Време на тргнување
-Неготино 21.00 ч Мак петрол безниска
-Велес(макпетрол) 22.00 ч
-Куманово(макпетрол) 22.00 ч

Штип (нова пошта) во 21.30 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 23. 00 ч
-Тетово (Веро) во 00.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 00.30 ч
-Кичево (бензиска Power petrol) во 01.30 ч
Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 2.30 ч
– Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата
– Поаѓање од Ксамил во 12.00 ч.
​-Поаѓање од Саранда во 12.30ч
-селекција на седишта во автобус!
-патниците се сместуваат според временска линија на уплата!
-доколку имате барања за седиште истото се доплаќа 15е за во двата правца!
Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот

НАПОМЕНА

*Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости
*во собите нема пешкири и средства за лична хигиена
*По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
*Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.
*Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
*Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)

Студио бр.1

двкреветно студио на први кат има еден брачен кревет, кујна опремена со садови, клима, тоалет, ТВ, тераса, галерија:

Студио бр.2

трокреветно студио  на први кат има еден брачен кревет и еден единечен,кујна опремена со садови, клима, тоалет, ТВ, тераса, галерија:

Студио бр.3 за 4 особи
Четворокреветно студио  на втори кат има два брачни кревети со можност да се додаде дополнителен кревет, кујна опремена со садови, клима, тоалет, ТВ, тераса, галерија:

Апартман бр.4 за 6 особи

Апартман на втори кат со две соби (во спалната има еден брачен кревет и еден единечен) и во кујната има исто еден брачен и еден единечен кревет, кујна опремена со садови, клима, тоалет, ТВ, тераса

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287