Вила Евгенија – Неи Пори

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Неи Пори, Грција

Датум

24 мај – 22 септември 2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Вила Евгенија – Неи Пори

Вила Евгенија се наоѓоa во новиот дел во Неи Пори .Располага со 1/4 студија. Вилата се наоѓа 200 м одалечена од плажа. Студија се опремени со кујна, ТВ, WI-FI климата е со доплата 5 евра на ден.

10 % попуст за резервации и целосна уплата до 31.01.2024 на вон сезонски цени (јуни и септември)

          – 5 % попуст за резервации и целосна уплата до 31.01.2024 на сезонски цени (јули и август)

*попустот не важи за промо цени

 

термин

ноќи 1/4 ПРИЗЕМЈЕ

студио

24.05.24 9 140 промо
02.06.24 7 190
09.06.24 7 269
16.06.24 7 339
23.06.24 7 379
30.06.24 7 399
07.07.24 7 429
14.07.24 7 449
21.07.24 7 449
28.07.24 7 469
04.08.24 7 469
11.08.24 7 449
18.08.24 7 439
25.08.24 7 399
01.09.24 7 379
08.09.24 7 329
15.09.24 7 259
22.09.24 7 199

Кординати: 39.97372, 22.6555

ОПИС

1/4 СТУДИО БР 1- Се наоѓа на приземје, има заграден дел од дорот кој го користи како тераса. Студиото е опремено со кујна со голем фрижидер и решо, WC, два дупли кревети, тв и клима.

1/4 СТУДИО БР 2- Се наоѓа на приземје, има заграден дел од дорот кој го користи како тераса. Студиото е опремено со кујна со голем фрижидер и решо, WC, два дупли кревети, тв и клима.

1/4 СТУДИО БР 3- Се наоѓа на приземје, има заграден дел од дорот кој го користи како тераса. Студиото е опремено со кујна со голем фрижидер и решо, WC, два дупли кревети, тв и клима.

Услови под кои важи аранжманот

Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

 • За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин попустите не се комбинираат.
 • Доплата на туристичка такса 1,5 еур на студио од ноќ (се плаќа во објектот )
 • Користењето на клима-уред, (5 евра на ден)во студио.
 • WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО (за јачина на сигнал не гарантираме)

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

 • За возрасни 2.780 мкд. (45евра)
 • За деца до 12 години 2,170 мкд. (35 евра)
 • Деца до 2 години бесплатно, без седиште

ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ:

 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е ЗАДОЛЖИТЕЛНО најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман .
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287