Вила Ирини – Врахос

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Врахос, Грција

Датум

24 мај – 27 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Вила Ирини – Врахос

Вила Ирини

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сe што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi… Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица. Сите студија и едноспални апартмани се опремени со кујна, клима ( 5еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон. Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки бележани со бројки на соби. Базенот се користи во сатници определени на огласна табла, за запазување на ред и мир за време на одмор на гостите.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКУЧИВО ВО ДЕН. ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата.

Првите два и последните два термини се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст

10% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 07.12.2022, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 31.12.2022

 

Опис на сместување

-Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање, со капацитет за 4 лица + 1 дете до 6год (спие со родители) и голем балкон

-Едноспален апартман (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечен, и една просторија т.е кујна во која има една голема софа на спуштање, со капацитет за 4 возр + 1 дете) голем балкон

Датуми 1/4 Studio 1BED ROOM APP
24.05.2023 – 31.05.2023 120 € 140 €
31.05.2023 – 07.06.2023 170 € 190 €
07.06.2023 – 14.06.2023 206 € 224 €
14.06.2023 – 21.06.2023 242 € 278 €
21.06.2023 – 28.06.2023 278 € 349€
314 €
28.06.2023 – 05.07.2023 386 € 469€
422 €
05.07.2023 – 12.07.2023 589€
530 €
639€
575 €
12.07.2023 – 19.07.2023 589€
530 €
639€
575 €
19.07.2023 – 26.07.2023 589€
530 €
639€
575 €
26.07.2023 – 02.08.2023 649€
584 €
709€
638 €
02.08.2023 – 09.08.2023 649€
584 €
638 €
09.08.2023 – 16.08.2023 649€
584 €
709€
638 €
16.08.2023 – 23.08.2023 569€
512 €
619€
557 €
23.08.2023 – 30.08.2023 509€
458 €
559€
503 €
30.08.2023 – 06.09.2023 439€
395 €
479€
431 €
06.09.2023 – 13.09.2023 319€
287 €
359€
323 €
13.09.2023 – 20.09.2023 259€
233 €
279€
251 €
20.09.2023 – 27.09.2023 189 € 209 €

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • -Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 • -Битола (Автобуска станица)-55€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
 • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
 • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

 

Време на поаѓање за Врахос:

 • -01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • -01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола
 • -12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • -02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • -03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • -04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • -03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • -02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • -02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
 • -02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287