Вила Јагода и Малина

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01 декември 2022 – 15 април 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Вила Јагода и Малина

Рана резервација: |   15% попуст до 31.10.2022

10 % попуст до 01.12.2022

ПОПУСТИ: 7=6 14=12 за период од 04.01.2023 – 15.04.2023

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ СО РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Цените во табелите се за наем на вила

Вид на сместување 01.12-23.12.2022

07.03-15.04.2023

24.12-03.01.2023

 

04.01-06.03.2023
Јагода  (4+0) 89€ 155€ 95€
Јагода со сауна(4+0) 119€ 185€ 125€
Јагода лукс(2+1/3+0) 100€ 167€ 107€
Малина  (5+1) 107€ 173€ 113€
Малина лукс(5+1) 113€ 179€ 119€

Доплата за дополнително легло (6-то) во Вила Малина- 17€  за лица над 13 години, за деца од 04-12.99 години 12€

Доплата за појадок: 8€ за возрасни, 4€ за деца

Доплата за полупансион: 22€ за возрасни, 12€ за деца

Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна): 85€ за возрасни, 45€ за деца од (4-12.99)

Туристичка такса 1 евро по лице на ден.

Во цената е вклучено: ноќевање, паркинг, интернет, шатл автобус.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu