Вила Јагода и Малина

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01.12.2023 – 31.03.2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Вила Јагода и Малина

Рана резервација:  |   10% попуст до 30.11.2023

ПОПУСТИ: 7=6 за период од 01.12-23.12.2023-04.01-31.01.2024

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ СО РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Цените во табелите се за наем на вила

-Доплата за дополнително легло во Вила Малина 7€  за лица над 13години
-Доплата за појадок : 10€ за возрасни 5€ за деца
-Доплата за полупансион: 24€ за возрасни, 12€ за деца
-Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна) 90€ за возрасни, 50€ за деца од (4-12.99)
-Туристичка такса 1 евро на ден по лице

Во цената е вклучено: ноќевање, паркинг, интернет, шатл автобус.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287