Вила Јагода и Малина

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Боровец, Бугарија

Датум

01 декември 2021 – 15 април 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Вила Јагода и Малина

*РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
10% попуст до 30.11.2021

*ПОПУСТИ:
7=6 за период од 04.01.2022 – 15.04.2022

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ СО РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

*Цените во табелите се за наем на вила

Во цената е вклучено:

-ноќевање,
-паркинг,
-интернет,
-шатл автобус

 

-Доплата за дополнително легло (6-то и 7-мо) во Вила Малина- 10€  за лица над 13години,за деца од 04-12.99 години 5€
-Доплата за појадок : 8€ за возрасни 4€ за деца
-Доплата за вечера: 13€ за возрасни, 8€ за деца
-Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна) 85€ за возрасни, 45€ за деца од (4-12.99)
-Туристичка такса 1 евро по лице на ден .

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu