Вила Јониан Вју – Врахос

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Врахос, Грција

Датум

24 мај – 27 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Вила Јониан Вју – Врахос

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90 метри оддалеченост од плажа, и нуди прекрасен поглед на Јонското море, бидејки сите соби се на последен спрат (поткровје).

-Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.

-Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).

-Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите два и последните два термина се промо, и не подложат на попуст) 

 ПРОДОЛЖЕН -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ СО 30% УПЛАТА ДО 28.02.2023, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 03.03.2023

Опис на сместување

Располага со трокреветни студија (еден дупли и еден единечен кревет) и апартман со една спална (еден брачен кревет, еден единечен и една софа) , лоцирани на последниот кат (подкровје) опремени сите со сопствен тоалет, кујна со прибор за готвење и јадење, балкон со поглед на море. Користењето на клима уредот е со доплата на лице место од 6еур на ден.

 

 • Цени по соба
       Датуми 1/3 Studio 1 bedroom app
24.05.2023 – 31.05.2023 109 € 129 €
31.05.2023 – 07.06.2023 129 € 149 €
07.06.2023 – 14.06.2023 199€
179 €
219€
197 €
14.06.2023 – 21.06.2023 249€
224 €
233 €
21.06.2023 – 28.06.2023 299€
269 €
296 €
28.06.2023 – 05.07.2023 339€
305 €
369€
332 €
05.07.2023 – 12.07.2023 459€
413 €
549€
494 €
12.07.2023 – 19.07.2023 459€
413 €
549€
494 €
19.07.2023 – 26.07.2023 459€
413 €
549€
494 €
26.07.2023 – 02.08.2023 459€
413 €
549€
494 €
02.08.2023 – 09.08.2023 489€
440 €
579€
521 €
09.08.2023 – 16.08.2023 489€
440 €
579€
521 €
16.08.2023 – 23.08.2023 449€
404 €
479€
431 €
23.08.2023 – 30.08.2023 379€
341 €
439€
395 €
30.08.2023 – 06.09.2023 299€
269 €
349€
314 €
06.09.2023 – 13.09.2023 239€
215 €
299€
269 €
13.09.2023 – 20.09.2023 149 € 179 €
20.09.2023 – 27.09.2023 109 € 139 €

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • -Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол на кружен тек) -55€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 • -Битола (Автобуска  Станица)55€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€
 • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице
 • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

-Деца од 2-11,99год  – 10еур попуст

Време на поаѓање за Врахос:

 • -01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • -01:45 h Велес (бензинска пумпа, Макпетрол на кружен тек) трансфер до Битола
 • -12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • -02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • -03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • -04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • -03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • -02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • -02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
 • -02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

 • *За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин(овој попуст не е важечки за промо термините)
  * попустите не може да се комбинираат,
 • *Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети)
 • *Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
 • *Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287