Вила Катерина – Лептокарија

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Лептокарија, Грција

Датум

20 мај – 30 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Вила Катерина – Лептокарија

Вила Катерина се наоѓа во Лептокарија, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен интернет и простор за багаж. На три спрата, со трокреветни, четврокреветни студиа и апартмани

 • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
 • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
 • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, првите три и последните два термина се промо цени)

 

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.03.2023, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 03.04.2023

 

Опис на сместување

Во секоја соба има опремена кујна, тоалет со туш, телевизор, клима уред (со доплата на лице место 5еур на ден) и тераса…

 • Цени по соба
Датуми 1/3
20.05.2023 – 27.05.2023 79 €
27.05.2023 – 03.06.2023 89 €
03.06.2023 – 10.06.2023 119 €
10.06.2023 – 17.06.2023 159 €
17.06.2023 – 24.06.2023 199 €
24.06.2023 – 01.07.2023 239 €
01.07.2023 – 08.07.2023 269 €
08.07.2023 – 15.07.2023 289 €
15.07.2023 – 22.07.2023 299 €
22.07.2023 – 29.07.2023 329 €
29.07.2023 – 05.08.2023 329 €
05.08.2023 – 12.08.2023 329 €
12.08.2023 – 19.08.2023 329 €
19.08.2023 – 26.08.2023 319 €
26.08.2023 – 02.09.2023 299 €
02.09.2023 – 09.09.2023 249 €
09.09.2023 – 16.09.2023 209 €
16.09.2023 – 23.09.2023 159 €
23.09.2023 – 30.09.2023 99 €

Превоз

Повратен превоз до Лептокарија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

 • -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 45€ по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице
 • -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

 • -Битола Автобуска станица Транскоп – на перон – 40€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 40€
 • -Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 50€ по лице
 • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 55€ по лице
  -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -50€ по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -50€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур

– Деца до 1,99 години бесплатно

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287