Вила Костантин 1 – ПОЛИХРОНО

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Полихроно, Грција

Датум

18 мај – 28 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Вила Костантин 1 – ПОЛИХРОНО

Вила Костантин 1 се наоѓа во Полихроно, во мирен дел одделен од градската гужва, на 3мин од плажа или 150м, е идеална опција за мирен одмор. Се наоѓа веднаш зад Хотел Мирор, на 200м од центарот на Полихроно.

Вилата располага со 8 студиа на приземје или прв спрат, сите составени од две простории од кој една спална и посебна просторија кујна, каде има едно легло. Сите соби располагаат со сопствен тоалет со туш кадичка, клима, тв, интернет ( не гарантираме за брзината на истиот) кујна со прибор за готвење и јадење.

Студиата на приземје имаат две тераси за користење, додека тие на прв спрат само една.

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

Цените се изразени за НАЕМ на СТУДИО за 7 ноќевања.

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Напомена: првите три и последните три термина се промо цени, и на нив не следува попуст. 

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНО ДО 30.04.2023

 

 • Цени по соба
Датуми 1/4 App
18.05.2023 – 25.05.2023 139 €
25.05.2023 – 01.06.2023 169 €
01.06.2023 – 08.06.2023 229 €
08.06.2023 – 15.06.2023 299€
269 €
15.06.2023 – 22.06.2023 379€
341 €
22.06.2023 – 29.06.2023 409€
368 €
29.06.2023 – 06.07.2023 479€
431 €
06.07.2023 – 13.07.2023 479€
431 €
13.07.2023 – 20.07.2023 479€
431 €
20.07.2023 – 27.07.2023 479€
431 €
27.07.2023 – 03.08.2023 529€
476 €
03.08.2023 – 10.08.2023 529€
476 €
10.08.2023 – 17.08.2023 509€
458 €
17.08.2023 – 24.08.2023 419€
377 €
24.08.2023 – 31.08.2023 339€
305 €
31.08.2023 – 07.09.2023 279€
251 €
07.09.2023 – 14.09.2023 229 €
14.09.2023 – 21.09.2023 169 €
21.09.2023 – 28.09.2023 129 €

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (четврток)

 • -Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
 • -Велес (БП Макпетрол-кружен тек) – 45еур по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
 • -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

 • -Битола -(Автобуска станица Транскоп – на перон) – 40еур по лице
 • -Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
 • -Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –50еур по лице
 • -Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 55еур
 • -Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 50еур по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 50еур по лице
 • -Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена
 • -Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

 • *За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин(овој попуст не е важечки за промо термините)
  * попустите не може да се комбинираат,
 • *Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до неполни 6 години во легло со родител
 • *Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
 • *Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287