Вила ЛУАН

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Ксамил, Албанија

Датум

28 јуни – 20 септември 2021

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

ВИЛА ЛУАН – КСАМИЛ

Вила ЛУАН е на 15минути од прекрасната песочна плажа  “Gjiri Poda”.Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија опремени со кујна,фрижидер, wi-fi ,клима(вклучена во цената)  тераси.

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
– Поаѓање од Скопје еден ден пред наведените датуми во табелата во 22:00 ч.
– Поаѓање од Ксамил во 15.00 ч.
-строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот
– Се патува според протокол за патување преку г.п.Ќафасан (Струга). НЕ е потребен PCR тест. Може да се патува и само со лична карта или пасош.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu