Вила Mихаил – Полихорно

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Полихроно, Грција

Датум

01 јуни – 28 септември 2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Вила Mихаил – Полихорно

Вила Михаил се наоѓа во мирниот дел на Полихроно, на 200м од плажа.

Располага со 9 апартмани, 3 на приземје, 3 на прв кат и 3 на втор кат.
Секој апартман е опремен со мини кујна, бања, балкон и ТВ. Во спалната има два одвоени кревети и во кујната има кревет на спуштање.. Користењето на климата е вклучено во цената.

01.06.2024 – 08.06.2024                                    08.06.2024 – 15.06.2024

1/2+2    138evra                                                           1/2+2    180 evra

————————————————————————————————

  15.06.2024 – 22.06.2024                                    22.06.2024 – 29.06.2024         

     1/2+2    226 evra                                                    1/2+2    346 evra

———————————————————————————————-

     29.06.2024 – 06.07.2024                                06.07.2024 – 13.07.2024

     1/2+2    390evra                                                    1/2+2    405evra

———————————————————————————————-

13.07.2024 – 20.07.2024                                     20.07.2024 – 27.07.2024

   1/2+2    468evra                                                     1/2+2    516evra

———————————————————————————————-

27.07.2024 – 03.08.2024                                    03.08.2024 – 10.08.2024

1/2+2    516evra                                                        1/2+2    516evra

———————————————————————————————–

10.08.2024 – 17.08.2024                                       17.08.2024 – 24.08.2024

1/2+2    516evra                                                       1/2+2    516 evra

————————————————————————————————

   24.08.2024 – 31.08.2024                                  31.08.2024 – 07.09.2024

    1/2+2    468 evra                                                    1/2+2    402evra

———————————————————————————————–

  07.09.2024 – 14.09.2024                                   14.09.2024 –21.09.2024

   1/2+2    336 evra                                                     1/2+2    237 evra

———————————————————————————————–

  21.09.2024 –28.09.2024

   1/2+2    178 evra                                                        

_________________________________________________________

Дадените цени се однесуваат за наем на апартман со вклучена клима.

Што не е вклучено во цената

-Доплата за туристичка такса 0.5 центи од ноќ од апартман (Се плаќа во вилата)
-Превоз за возрасен повратен билет 40 еур / 30 еур во еден правец
-Превоз за дете до 11.99год. повратен билет 30Еур / 20 еур во еден правец
-Дете до 2 год. (без седиште)-бесплатно
-Патничко осигурување

Важно

*Чекирањето е после 14:00 часот, напуштање на апартманите е во 09:00 часот.
*Организаторот на патувањето го задржува правото да задржи 90% од вкупната уплатена сума доколку патникот го откаже патувањето до 2 дена пред поаѓање.
*Организаторот на патувањето не одговара и не надоместува штета за изгубен багаж.
*Цените се изразени во евра, а курсот на еврото се пресметува 62 денари
*Селекција на седиште во автобус! Според правилата на агенцијата, патниците се сместуваат според временската линија на уплати.
*Доколку имате барање за седиште, истото се доплаќа 15 евра за во два правци.
*Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот.
*Доплата за туристичка такса 0.5 еур по апартман на ден и се плаќа во вилата.
*Во апартманите дозволено е сместување на лица, согласно бројот на кревети.
*Кога се цените ПРОМО за уплата на два последователни термини, се рачунат две промо цени.
*За споен термин по редовните цени, на вториот термин се добива 10% попуст
*Попустите Не се комбинираат.
*Патничко осигурување е задолжително и не е вклучено во цена.
*По завршување на летувањето, должни сте да го оставите апартманот во чиста состојба.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu