Вила Нектариос – ПОЛИХРОНО

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Полихроно, Грција

Датум

16 мај – 26 септември 2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Вила Нектариос – ПОЛИХРОНО

Вила Нектариос Б категорија, се наоѓа во Полихроно, на прва линија до плажа, покрај камениот споменик во Полихорно. Располага со мал број на соби и е идеална за оние кој преферираат плажата да им е близу.

Вилата нема сопствен паркинг. Сите соби се опремени со клима (вклучена во цената), ТВ, сопствен тоалет, мини кујна опремена со основен прибор за готвење и јадење, балкон, wi-fi (за брзината на интернетот не гарантираме).

Во услугата не се вклучени пешкири.

Цените се изразени за НАЕМ на Студио / Апартман за 7 ноќевања

Цените се изразени во евра, плаќање исклучиво во денарска противвредост од 62мкд.

Напомена: првите три термини и последните два се промо цени и на нив не следува попуст

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

Доплата за туристичка такса се врши на лице место, по 1,5еур по соба на ден.

Доколку нема доволен број на патници, превозот од Битола, Прилеп и околината ке се одвива со трансфер до Неготино

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (четврток)

  • -Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
  • -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
  • -Велес (БП Макпетрол-кружен тек) – 45еур по лице
  • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
  • -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

  • -Битола -(Автобуска Станица Транскоп-на перон) – 40еур по лице
  • -Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
  • -Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –50еур по лице
  • -Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 50еур по лице
  • -Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 50еур по лице
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu