ВИЛА ОЛИМПИЈА – НЕА ПОТИДЕА (8ми Септември)

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Неа Потидеа, Грција

Датум

03 септември – 10 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

8 МИ СЕПТЕМВРИ – ВИЛА ОЛИМПИЈА НЕА ПОТИДЕА

за период 03.09 – 10.09.2023 (7 НОЌЕВАЊА)

 

Вила Олимпија Неа Потидеа – 1 ред

НАЕМ НА 1/4 АПАРТМАН – 59 евра од ноќ по АПП со вклучена клима

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ – 45 ЕВРА ПО ЛИЦЕ (ДОКОЛКУ КОРИСТИ)

 

Вила Олимпија Неа Потидеа – 1 ред

МИНИ ВИКЕНД  07.09 – 10.09.2023 (3 НОЌЕВАЊА)

НАЕМ НА 1/4 АПАРТМАН – 65 евра од ноќ по АПП со вклучена клима

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287