Вила Парламентас – Неа Плагија

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Неа Плагија, Грција

Датум

13 јуни – 26 септември 2021

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

ВИЛА ПАРЛАМЕНТАС – НЕА ПЛАГИЈА

200 метри од  ПЛАЖА
Неа Плагија, идеално место за фамилијарен одмор и содржини за најмалите. Ова туристичко место има долга песочна плажа,чисто море, чист воздух и долга пешачка зона спојувајќи се со Неа Флогита. Таверни со свежа и вкусна риба,сувенирници,слаткарници е карактеристиката на идиличната Неа Плагија.
Вила ПАРЛАМЕНТАС е на оддалеченост од 200 метри од море. Во склоп на просторниот и конфорен апартман имате тераси,скара и паркинг.

ЦЕНИТЕ ЗА ДАДЕНИТЕ СМЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌИ
КОРИСТЕЊЕ НА КЛИМА УРЕД , WI – FI , ПАРКИНГ ( БЕСПЛАТНО)

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

35 € за возрасни – повратна карта;
25€ за деца до 12 години – повратна карта;
Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште
ДОПЛАТА ЗА ТРАНСФЕР ОД ПРИЛЕП/БИТОЛА – 10€
ДОПЛАТА ЗА ТРАНСФЕР ОД КИЧЕВО/ОХРИД/ТЕТОВО/ГОСТИВАР- 15€

ТУРИСТИЧКА ТАКСА СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА 1 € ОД НОЌ ОД СОБА

ОПИС НА АПАРТМАНИТЕ:

Комфор Апартман

(1/2) + 1 + (1/2) + (1/3)  – 7 + 1 лица
Апартманот-комфор 1/2+1+1/2+1/3  се наоѓа на први кат. Располага со 3 спални соби + кујна+купатило со вц, тераси со маси и столици.Можат да се сместат максимално 7 возрасни лица + 1 дете.
Првата спална има еден дупол и еден поединечен кревет,плакар за алишта ,  Втората спална соба има гарнитура за спиење составена од 3 поединечни елементи наменета за  2 возрасни лица + 1дете, тв ,се излегува на тераса , Третата спална соба има еден дупол кревет и плакар за алишта.
Четвртата просторија е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем фрижидер,глем ел.шпорет со рерна,аспиратор,маса за ручање и од кујната се излегува на тераса. Апартманот има 1 климатизер на влезот.

Стандард Апартман

(1/2) + (1/3) – 5 лица
Апартманот-стандард 1/2 +1/3 се наоѓа на приземје.Располага со две простории+купатило со вц,сопствено дворче со маса и столици.Можат да се сместат максимално 5 лица.
Првата спална соба има еден дупол кревет ,плакар за алишта и тв.
Втората спална соба има три поединечни кревети , кујна опремена со кујнски инвентар и плакар за алишта, клима уред.И од двете простории се излегува на сопствено дворче.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287