Vila STEFI

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Ксамил, Албанија

Датум

07 јули – 02 октомври 2021

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

VILA STEFI – КСАМИЛ

Студија и апартмани  ”СТЕФИ” се наоѓаат на 80м од прекрасната песочна плажа Бела Виста  на 100м од центар на градот .
Студија 1/3,и 2/4апп и 2/6апп се опремени со кујна ,фрижидер ,ТВ ,тоалет ,клима ,тераса ,WI-FI
*Климата е вклучена во цената

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќeвања 1/3 ( студио за 3 лица)

Студио бр.1,2,5

2/4(апартман)  за 4 лица)

Апп.Бр.3

2/6 ( апартман за 6 лица)

Апп.бр.4

03.07 – 10.07.2021 7 175е 245е 265е
10.07 – 17.07.2021 7 175е 245е 265е
17.07 – 24.07.2021 7 245е 315е 335е
24.07 – 31.07.2021 7 245е 315е 335е
31.07 – 07.08.2021 7 245е 315е 335е
07.08 – 14.08.2021 7 245е 315е 335е
14.08 – 21.08.2021 7 245е 315е 335е
21.08 – 28.08.2021 7 245е 315е 335е
28.08 – 04.09.2021 7 245е 315е 335е
04.09 – 11.09.2021 7 175е 245е 265е
11.09 – 18.09.2021 7 175е 245е 265е
18.09 – 25.09.2021 7 105е 140е 160е
25.09 – 02.10.2021 7 85е 95е 115е

– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот  термин
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
– Поаѓање од Скопје еден ден пред наведените датуми во табелата во 22:00 ч.
– Поаѓање од Ксамил во 14:00 ч.
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 10:00 часот
– Се патува според протокол за патување преку г.п.Ќафасан (Струга).

НЕ е потребен PCR тест.

Може да се патува и само со лична карта или пасош.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287