Вила Тула – Неи Пори

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Неи Пори, Грција

Датум

21 мај – 17 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Вила Тула – Неи Пори

Вила ТУЛА се наоѓоa во новиот дел во Неи Пори .Располага со 7 соби од кои ( студија 1/2, студија 1/3 дуплекс 1/3+1/2 ).Вилата се наоѓа 150 м одалечена од плажа .Wi-fi – бесплатно додека климата е со доплата 5 евра на ден

   -10 % попуст за резервации и уплати до 01.03.2023

 

1/2 СТУДИО Е НЕРЕНОВИРАНО СТУДИО НА ПРИЗЕМЈЕ
1/3 СТУДИО ПРИЗЕМЈЕ СЕ НЕ РЕНОВИРАНИ СТУДИЈА ВО КОЈ КУЈНАТА Е ИЗДВОЕНА ОД СПАЛНАТА
1/3 СПРАТ Е РЕНОРИРАНО СТУДИО СО ПРОСТРАНА ТАРАСА НА 1-ВИ СПРАТ
1/3+1/2 ДУПЛЕКС СЕ НАОЃА НА 1-ВИ СПРАТ РЕНОВИРАНО

GPS Kordinati : 39.97393, 22.65581

Услови под кои важи аранжманот

Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

 • За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин попустите не се комбинираат.
 • Доплата на туристичка такса -0,5€ на студио од ноќ (се плаќа во објектот )
 • Користењето на клима-уред, (5 евра на ден)
 • WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО.

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

  • За возрасни 2.780 мкд. (45евра)
  • За деца до 12 години 2,170 мкд. (35 евра) 
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште
 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е ЗАДОЛЖИТЕЛНО најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu