Вила Василис – Неи Пори

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Неи Пори, Грција

Датум

20 мај – 30 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

Вила Василис – Неи Пори

Вилата се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата. Убаво украсена, уредна и чиста куќа, има лоби и соба за багаж и тоалет што гостите можат да ги користат на денот на смената. Клима: Доплата 5€ на ден по соба Услови за деца: Дете до 8 години може да користи заеднички кревет

 • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
 • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
 • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, првите и последните два термина се промо цени)

 

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.03.2023, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 03.04.2023

 

Опис на сместување

Сместување: Секоја единица има тоалет, безжичен интернет, клима и тераса. Структура- Вилата трокреветни студиа: 1/3 студиа (бр. Б4, Б5 на втор спрат со три единечни кревети) со поглед на улицата или дворот

 • Цени по соба
Датуми 1/3
20.05.2023 – 27.05.2023 99 €
27.05.2023 – 03.06.2023 139 €
03.06.2023 – 10.06.2023 166 €
10.06.2023 – 17.06.2023 249€
232 €
17.06.2023 – 24.06.2023 279€
259 €
24.06.2023 – 01.07.2023 278 €
01.07.2023 – 08.07.2023 319€
297 €
08.07.2023 – 15.07.2023 329€
306 €
15.07.2023 – 22.07.2023 359€
334 €
22.07.2023 – 29.07.2023 359€
334 €
29.07.2023 – 05.08.2023 334 €
05.08.2023 – 12.08.2023 359€
334 €
12.08.2023 – 19.08.2023 359€
334 €
19.08.2023 – 26.08.2023 329€
306 €
26.08.2023 – 02.09.2023 289€
269 €
02.09.2023 – 09.09.2023 259€
241 €
09.09.2023 – 16.09.2023 209€
194 €
16.09.2023 – 23.09.2023 169 €
23.09.2023 – 30.09.2023 109 €

Превоз

GPS Кординати: 39°58’25.9″N 22°39’25.0″E

Во цената не е вклучен превоз.

Повратен превоз до Неи Пори чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

 • -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 45€ по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице
 • -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

 • -Битола Автобуска станица Транскоп – на перон – 40€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 40€
 • -Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 50€ по лице
 • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 55€ по лице
  -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -50€ по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -50€ по лице

-Дете од 2-11,99год – 10еур попуст

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu