Вила Велисариос – Врахос

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Врахос, Грција

Датум

24 мај – 27 септември 2023

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Вила Велисариос – Врахос

Вила Велирасиос се наоѓа во Врахос на помалку од 40 метри оддалеченост од плажа т.е втор ред. Вилата е изолирана од бука, опкружена е со зеленило, и преполн двор со цвеќиња и дрва.

Велисариос е прав избор за мирен одмор.

Користењето на клима уредот не е вклучено во цената и изнесува 5 евра на ден ( се плаќа на лице место ).

Координати: 39.174520845533586, 20.550376710289164

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Првите три и последните два термина се промо цени, и не следува попуст за рана резервација

15% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 07.12.2022, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 31.12.2022

Опис на сместување

Собите се двокреветни со две единечни легла плус едно легло на расклопување (фотелја), поволно само за дете до 12год.

Собите имаат мини кујна, опремена со основни елементи за готвење и јадење, ТВ, сопствен тоалет со туш, и балкон, интернет.

Не е дозволено сместување на повеќе од 3 лица. Капацитет (мак. 2 возраси + дете до неполни 12год)

Датуми 1/2+1
24.05.2023 – 31.05.2023 99 €
31.05.2023 – 07.06.2023 159 €
07.06.2023 – 14.06.2023 199 €
14.06.2023 – 21.06.2023 249€
212 €
21.06.2023 – 28.06.2023 269€
229 €
28.06.2023 – 05.07.2023 299€
254 €
05.07.2023 – 12.07.2023 379€
322 €
12.07.2023 – 19.07.2023 379€
322 €
19.07.2023 – 26.07.2023 379€
322 €
26.07.2023 – 02.08.2023 439€
373 €
02.08.2023 – 09.08.2023 439€
373 €
09.08.2023 – 16.08.2023 439€
373 €
16.08.2023 – 23.08.2023 359€
305 €
23.08.2023 – 30.08.2023 339€
288 €
30.08.2023 – 06.09.2023 259€
220 €
06.09.2023 – 13.09.2023 209€
178 €
13.09.2023 – 20.09.2023 149 €
20.09.2023 – 27.09.2023 119 €

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • -Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 • -Битола (спортска сала)-55€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
 • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
 • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

 

Време на поаѓање за Врахос:

 • -01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • -01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола
 • -12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • -02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • -03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • -04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • -03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • -02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • -02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
 • -02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287