Вила Вергина – ХАНИОТИ

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Ханиоти, Грција

Датум

16 мај – 26 септември 2024

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / info@ekstrabus.com

Вила Вергина – ХАНИОТИ

Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти во близина на бич барот Молос ( 200 метри). До најблиската плажа води мала патека која е веднаш до вилата. За лицата кои патуваат со сопствен превоз: внатрешен паркинг нема, се паркира на самата улица. Вилата располага со двокреветни и трокреветни соби на кат, четворокреветни студија на кат, четворокреветни мазонети на приземје и апартмани за 4 лица лоцирани на прв кат.Сите соби и студија се опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, ТВ, балкон и wi-fi ( почнувајќи од 01.06.2023). Користењето на клима уредот е вклучено во цената.

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ НА НАЕМ НА СТУДИО/АПП ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Првите три и последните два термина се промо цени и на нив не следува попуст. 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПАРАВЕНИ ДО 31.12.2024, И 100% УПЛАТЕНИ ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, И 100% УПЛАТЕНИ ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, И 100% УПЛАТЕНИ ДО 10.05.2024

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (четврток)

  • -Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
  • -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
  • -Велес (бензинска пумпа Мотел Македонија) – 45еур по лице
  • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
  • -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

  • -Битола -(Автобуска Станица Транскоп-на перон) – 40еур по лице
  • -Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
  • -Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –50еур по лице
  • -Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 50еур по лице
  • -Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 50еур по лице
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu