Вила Алберт

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Ксамил, Албанија

Датум

26 јуни – 02 октомври 2021

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

ВИЛА АЛБЕРТ – КСАМИЛ

Вила Алберт е на 80м од Бела Виста плажа.Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија опремени со кујна,фрижидер, wi-fi ,клима(вклучена во цената)  тераси.

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на двата  термина
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
– Поаѓање од Скопје еден ден пред наведените датуми во табелата во 22:00 ч.
– Поаѓање од Ксамил во 15.00 ч.
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 9.00 часот
– Се патува според протокол за патување преку г.п.Ќафасан (Струга).

НЕ е потребен PCR тест. Може да се патува и само со лична карта или пасош.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu