Вила Kleopatra – Јерисос

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Јерисос, Грција

Датум

04 јули – 19 септември 2021

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

ВИЛА KLEOPATRA – ЈЕРИСОС

1/2 +1/2 + 1 Апартман

1/2 + 1/2 Апартман

 НА ПЛАЖА

ЈЕРИСОС е најубавото и најголемото туристичко место на третиот крак Атос.Има прекрасна долга песочна плажа  која во зеленило и бујна вегетација ве разладува и разгалува во летните месеци. Голема пешачка зона со многу паркови,игралишта,забавни паркови ,таверни, клубови во совршен спокој и мир е епитетот на заливот под Атос – Јерисос.Над самата плажа има аквариум бесплатен за посетителите,  супермаркети – Лидл,парфимерии и автентични грчки музеи.

Вилата “КЛЕОПАТРА“ е модерна вила,лоцирана е на самата плажа, стандардно опремена вила. Секоја соба има кујна стандардно опремена со кујнски инвентар додека во апартманите има голем фрижидери и голем ел.шпорет со фурна.Секоја соба има стандардно купатило и вц.Секоја соба има клима уред и тв.Вилата има и безжичен интернет и голем паркинг кој функционира на прво слободно место.

Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

Menu