Вила Мариа – Неа Флогита

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Неа Флогита, Грција

Датум

13 јуни – 26 септември 2021

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

ВИЛА МАРИА – НЕА ФЛОГИТА

Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветен апартманпростран, модерно дизајнирани, со комплетно опремена кујна, WC,LCD -TV со  Тотал ТV ,клима (вклучена во цената), и две пространи тераси.

Доплата за туристичка такса 0,5 евра на ден во агенција .

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.06.2021

Услови под кои важи аранжманот:

Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.                            

  • За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 10% попуст на вториот термин
  • Доплата на туристичка такса -0.5 € за апартман од ноќ (се плаќа во Агенција)
  • Користењето на клима-уред, WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО .

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

  • За возрасни 2.170 мкд. (35 евра)
  • За деца до 12 години 1.550 мкд. (25 евра) 
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште
  • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
  • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
  • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
Форма за резервација

Можеби ќе те интересира

No results found.
Menu