VOYAGE BODRUM HOTEL 5*

Туристичка Агенција Екстра Бус
Локација

Бодрум, Турција

Датум

Лето 2022

Контакт

043 420 020 / 072 230 200 / booking@ekstrabus.com

VOYAGE BODRUM HOTEL 5*

https://www.voyagehotel.com/Voyage-Bodrum

Цена: од 112 евра за двајца возрасни од вечер

Локација: Хотелот се наоѓа во Бодрум, 2км од центарот на Бодрум и 39км од аеродромот во Бодрум. Сместување: Вкупниот број на соби е 150 распоредени низ 7 спратови каскадно во една главна зграда. Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: На плажа. Приватна плажа на платформа, на делови песочна со камчиња. Лежалки, чадори и пешкири се бесплатни.

 

Одберете го Вашиот термин и побарајте понуда на 043 420-020, 072/230-200 или booking@ekstrabus.com.

Форма за резервација
Menu

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'monsterinsights_tracking_script' not found or invalid function name in /home/customer/www/ekstrabus.com.mk/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287