ТУРЦИЈА ЧАРТЕР ЛЕТОВИ

Туристичка Агенција Екстра Бус

Турција лето 2022

АНТАЛИЈА, АЛАНИЈА,КЕМЕР,БЕЛЕК,ЛАРА,СИДЕ
ГОЛЕМ ИЗБОР НА ХОТЕЛИ

– 6/9/10/13 ноќевања со All inclusive или Ultra All Inclusive услуга

– Авионски билет со чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје

– Аеродромски такси и административни такси

– Трансфер аеродром – хотел – аеродром

– Чекиран багаж од 20 кг по лице во авион

– Организација на аранжманот
* за деца под 2 години (бебиња) не наплатуваме ништо, односно се бесплатно и во хотел и во авион

 

Побарајте понуда : 043 420-020   072/230-200  ili booking@ekstrabus.com

Menu